חוגים

זה בידיים שלך!!!

העבודה עם החימר מאפשרת לעצור, להתאוורר, וליצור רגעים מלאים חוויה וסיפוק. תלמידים נהנים מאוד להגיע לחוג ולהתמודד עם עצמם דרך החומר. לעיתים זה שמח ונעים, ולעיתים זה מאתגר, דרך ההתנסות הם לומדים ומגלים דברים נפלאים ותובנות לחיים.

בסטודיו מועברים חוגי קרמיקה לילדים נוער ומבוגרים. החוגים מועברים ע"י מדריכים מוסמכים.
במהלך החוג כל משתתף עובר תהליך נפלא עם החומר, ונחשף  למגוון טכניקות ועבודה שונות, לומד את התהליך של יצירת כלי על כל שלביו, חוקר ונהנה דרך הידיים והלב את המסע האישי שלו. כל משתתף יוצר תוצרים יפים ושימושיים מעשה ידיו.

הסטודיו מאובזר בשפע של חומרים, אנגובים- צבעים, גלזורות איכותיים ביותר,  ועוד מגוון של אביזרים שפותחים את הלב, הסקרנות והרוגע ומספקים לכם חוויה מעצימה ומיוחד

חוגי ילדים ונוער

בחוג נלמד להפוך גוש חימר גולמי ליצירה אומנותית מעשה ידיכם. מפגש של שעה שבועית תהווה עבורכם חוויה רב חושית והנאה צרופה. בחוג נלמד מגוון טכניקות של יצירה עם החימר. דרך החומר, תכירו את עצמכם, תצאו עם תוצרים מעשה ידיכם, ובעיקר תלמדו ותהנו!!

נשים יוצרות בחימר

יש משהו מרגיע ומרגש בעבודה עם חימר שנוגע לכולן בנשמה.
המגע הראשוני עם החימר שהוא ממש בעצם אדמה, נוגע עמוק בנפש, מעורר רגשות, מאפשר זרימה של יצירתיות, שיחרור והנאה חדשה בתוכך. תהליך נפלא זה מתחיל ממגע ויצירה בגוש החימר, ומסתיים ביצירת תוצר מוגמר.

בחוג נלמד בנייה בעבודת יד, נכיר את תכונות החימר, מיומנויות וטכניקות עבודה שונות, ניצור ונעצב כלים שימושיים, נחשף לשפע של טכניקות, טקסטורות, צבעים, עיטורים וזיגוגים, באווירה משפחתית ונעימה.

ניתן לרכוש כרטיסיה (במוצרים באהבה- שוברי מתנה)

ולהגיע בתאום על בסיס מקום פנוי.

חוגגים יום הולדת? מחפשים הפעלה ייחודית וערכית?
אנו נתאים לכם את הסדנא ליום הולדת כיפית וחוויתית 055-9852511

דילוג לתוכן